Ohlášky na neděli 20. listopadu

/ Ohlášky / Ohlášky na neděli 20. listopadu

Ohlášky - Slavnost Ježíše Krista Krále

• Dnešním dnem byla ustanovená novou regenschori Římskokatolické farnosti v Ořechu paní Ing. Anděla Pavlová. Blahopřejeme. Činnost regenschoriho má podporovat krásu a důstojnost liturgie. Zkušenosti a moudrost emeritního regenschoriho pana Jana Mikoláška budeme rádi využívat i nadále.

• Příští neděli začíná advent.

• Výstava Betlémů v Řeporyjích. Srdečně zveme na XIV. výstavu betlémů, která se uskuteční 10. prosince od 12.00 do 18.00 v kostele Sv. Petra a Pavla v Řeporyjích.

• Výuka náboženství pro děti se koná každé pondělí v 17.15. na faře v Ořechu.

• Setkání katechumenátu (příprava k přijetí iniciačních svátostí) probíhá každé pondělí v 18.30 na faře v Ořechu.

• Modlitební setkání. Každé pondělí od 19. 30 skupina mužů se schází na modlitbě v kostele Stětí sv. Jana Křtitele v Ořechu. Všichni jsou srdečně zváni ke společné modlitbě.
  • Přijetí do katechumenátu. Kandidáti katechumenátu, jejichž křest se předpokládá o velikonocích r. 2018, budou přijati do katechumenátu při bohoslužbě slova, která se bude konat v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v sobotu 26. listopadu 2016 v 16.30 hod. Poté následuje setkání katechumenů a jejich ručitelů s kardinálem Dominikem Dukou OP v Sále kardinála Berana.

• Děkuji všem, kdo podporují naši farnost modlitbou, práci nebo finančně. Zaplať Pán Bůh všem.

Neděle 20.11. - Slavnost Ježíše Krista Krále

Pondělí 21.11. - Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

Úterý 22.11. - sv. Cecílie

Středa 23.11. - sv. Klement I.

Čtvrtek 24.11. -  sv. Ondřej Dung-Lac a druhové

Pátek 25.11. - sv. Kateřina