Ohlášky 8. ledna 2023

/ Ohlášky / Ohlášky 8. ledna 2023

Ohlášky – 8. ledna 2023

• Dnes a další nedělí se koná v naších kostelích Tříkrálová sbírka. Na co jde výtěžek Tříkrálové sbírky? 65% výtěžku putuje Farní charitě Stodůlky, která pomáhá i v Řeporyjích a okolí, kde charita není.
    - Přímá podpora rodin v nouzi – školy v přírodě, kroužky, obědy, družina (projekt běží úspěšně už několik let, počty podpořených rodin se zvyšují)
    - Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi – služba, jenž od příštího roku má pomáhat a podporovat rodiče, kteří z různých důvodů mají potíže se o děti postarat (např.: nikdo je nenaučil pečovat o děti, mají dluhy, neumí s dětmi trávit volný čas, neumí hospodařit)
    Dále 35% projekty Charity Česká republika:
    - Stavba komunitního centra na Praze 2 pro rodiny s dětmi
    - Pomoc chudým v Kyrgyzstánu a Uzbekistánu.
    Svůj příspěvek můžete dát do kasičky, použít qr kód nebo číslo účtu uvedeném na letáku. Moc děkujeme za vaše dary, velmi si jich vážíme.
  • Výuka náboženství dětí prvního a druhého stupně ZŠ. Další setkání v pondělí 9. ledna 2023 od 17.15 hodin na faře v Ořechu.
  • Příprava na biřmování. Další setkání 9. ledna 2023 v 19.00 hodin na faře v Ořechu.
  • Děkuji všem, kdo podporují naši farnost modlitbou, prací či finančně. Zaplať Pán Bůh všem.
  • Upozorňujeme na možnost přispívat finančně převodem na farní účty. Běžný účet: 381979389/0800, Transparentní účet: 5843453369/0800 na opravu kostela v Ořechu. Děkujeme.

Pátek 13.1. - sv. sv. Hilarius z Poitiers
Neděle 15.1. - 2. neděle v mezidobí