Ohlášky 3. května 2020

/ Ohlášky / Ohlášky 3. května 2020

Ohlášky  - 3. května 2020

•  V naší farnosti se opět konají bohoslužby v obvyklých časech a místech, ale s omezením do 15 osob. Kdo se nevejde, půjde se projít a třeba pomodlit růženec na ulici. Je třeba to respektovat. Rouška a rozestupy v kostele jsou samozřejmostí. Od 11. května to bude 100 osob. Úplný konec omezení by měl nastat od 8. června.
  • Časové údaje ohledně možnosti návštěvy kostela v Ořechu a Řeporyjích najdeme na nástěnce u obou kostelů nebo na farním webu v kolonce BOHOSLUŽBY.
  • Nadále, až do odvolání, jsou zrušené veškeré veřejné PROGRAMY farnosti Ořech.
  • Májová pobožnost. Společně se stodůleckou farností zveme na májové pobožnosti každou květnovou neděli v 15.00 hodin do kostela sv. Jana a Pavla na Krtni.
  • Vzhledem k tomu, že se konají bohoslužby v omezeném režimu, tudíž také sbírky na provoz a potřeby naší farnosti jsou menší. Upozorňujeme proto na možnost přispívat převodem na farní účet 381979389/0800. Děkujeme!

Neděle 3.5. - 4. neděle velikonoční, Svátek sv. Filipa a Jakuba
Pondělí 4.5. - sv. Florián
Úterý 5.5. - sv. Gothard
Středa 6.5. - sv. Jan Sarkander
Čtvrtek 7.5. - sv. Benedikt II.
Neděle 10.5. - 5. neděle velikonoční, sv. Izidor

Publikováno: 30. 4. 2020 Autor: Administrátor Sekce: Ohlášky