Ohlášky - 22. dubna 2018

/ Ohlášky / Ohlášky - 22. dubna 2018

Ohlášky – 22. dubna 2018 (4. neděle velikonoční)

• Dnes slavíme neděli Dobrého Pastýře - světový den modliteb za povolání k duchovnímu stavu.
  • Katecheze pro děti v pondělí 23 4. v 17.15 hod. na faře v Ořechu.
  • Setkání katechumenátu a příprava na biřmování v pondělí 23. 4. 2018 v 18.30 hod. na faře v Ořechu.
  • Brigáda na Krtní. Kostel sv. Jana a Pavla na Krtni je dlouhodobě uzavřen a je na opuštěném místě, proto je nutné ho připravit pro májové pobožnosti. Zveme tedy farníky stodůlecké a ořešské farnosti příští sobotu tj. 28. 4. v 9.00 hodin na společnou brigádu. V kostele není elektrika. Voda je přístupná ze studny. Vezměte s sebou, prosím, rukavice, košťata, kýble, hadry (vše, co je potřebné pro úklid). Těšíme se na společnou brigádu.
  • Společný farní výlet (pouť) se koná 1.5.2018. Odjezd z Řeporyjí od kostela je předběžně domluven v 7.00 hod. Pojede se do Skoků u Žlutic, kde je od 11.00 hodin česko-německá mše a přede mší i poutní průvod. Můžeme navštívit také Chlum Svaté Máří s kostelem Nanebevzetí P. Marie nebo Mariánskou Týnici. Možná bude stačit si udělat po mši vycházku v okolí Skoků, zajít si někam na dobrý oběd. Pojedeme vlastními vozy, kdo bude chtít a moci, může se dohodnout s někým na společné cestě. Podrobnosti u faráře.

Neděle 22.4. - 4. neděle velikonoční

Pondělí 23.4. - Svátek sv. Vojtěcha