Dušičkové bohoslužby za zemřelé

/ Aktuality / Dušičkové bohoslužby za zemřelé

Dušičkové bohoslužby za zemřelé

Během "dušičkových" mší svatých, (1. listopadu v 18.00 hodin v kostele v Ořechu a 2. listopadu v 18.00 hodin v kostele v Řeporyjích), se budeme modlit za naše zemřelé. 

Jména zemřelých, za které se bude farnost modlit, je možné poslat e-mailovou adresu: farar@farnostorech.cz, anebo je vložit do košíčku v příslušném kostele. Prosíme o zaslání jmen nejpozději do neděle 30. října. Ihned po „dušičkových“ bohoslužbách
(1. listopadu v Ořechu a 2. listopadu v Řeporyjích) se konají lampiónové průvody z kostelů na místní hřbitovy, kde se u kříže krátce pomodlíme za všechny zemřelé. Bohoslužba za zemřelé na hřbitově na Krtni(Třebonice) se koná 30.10. v 16.00 hodin.     


Publikováno: 23. 10. 2022 Autor: Administrátor Sekce: Aktuality