Ohlášky na neděli 30. dubna 2017

/ Ohlášky / Ohlášky na neděli 30. dubna 2017

Ohlášky – 30. dubna 2017 (3. neděle velikonoční)

• Výuka náboženství pro děti a katechumenát se toto pondělí nekoná.
  • Májová pobožnost na Krtni. Společně se stodůleckou farností zveme na májové pobožnosti každou květnovou neděli v 15.00 hodin do kostela sv. Jana a Pavla na Krtni.
  • Brigáda na Krtni. Kostel sv. Jana a Pavla na Krtni je dlouhodobě uzavřen a je na opuštěném místě, proto je nutné ho připravit pro májové pobožnosti. Zveme tedy farníky stodůlecké a ořešské farnosti v sobotu 6. 5. v 9.00 hodin na společnou brigádu. V kostele není elektrika. Voda je přístupná ze studny. Vezměte s sebou, prosím, rukavice, košťata, kýble, hadry (vše, co je potřebné pro úklid). Těšíme se na společnou brigádu.
  • Týden modliteb za duchovní povolání. Od 1. do 7. května 2017 se bude konat Týden modliteb za duchovní povolání a Světový den modliteb za duchovní povolání (4. Neděle velikonoční). Prosíme všechny o modlitby na tento úmysl.

Neděle 30.4. - 3. neděle velikonoční , sv. Zikmund

Pondělí 1.5. - sv. Josef, dělník