Ohlášky 30. srpna 2020

/ Ohlášky / Ohlášky 30. srpna 2020

Ohlášky – 30. srpna 2020

• Dotazník pro farníky ořešské a řeporyjské. Milí přátele, opatření proti šíření nákazy Covid 19 ukázaly, že při uzavření kostelů nemám na všechny kontakt. Neměl jsem tedy možnost Vás kontaktovat a dozvědět se, jak se Vám daří, zdali něco nepotřebujete. Proto bych rád, pouze pro účely života farnosti, měl možnost se s Vámi spojit v těžkých i lepších časech. Budu vděčný, pokud mi poskytnete několik údajů.  Pro ty, kteří nepoužívají internet, jsme připravili klasický dotazník na papíře, ten najdete vzadu v kostele. Vyplněný odevzdávejte, prosím, v sakristii. Elektronickou verzi dotazníku najdete na webu farnosti v rubrice „aktuality“. Děkuji za Váš čas a těším se na další spolupráci!
  • Děkuji všem, kteří pomohli zorganizovat farní den, také za Vaše modlitby a dárky u příležitosti mého životního jubilea. Pán Bůh zaplať!
  • Upozorňujeme, že je opět povinnost nosit roušky při bohoslužbách při počtu více jak 100 osob.
  • Od úterý 1. 9. začíná obvyklý pořad bohoslužeb během roku.
  • Nový školní rok. Při nedělních bohoslužbách 6. záři 2020 bude žehnání školákům a studentům do nového školního roku. Pravidelná výuka náboženství na faře začne v pondělí 5. října 2020 v 17.15 hodin.
  • Upozorňujeme na možnost přispívat převodem na farní účet 381979389/0800. Děkujeme!

Pondělí 31.8. - sv. Rajmund
Úterý 1.9. - sv. Jiljí